MVV Dişli Dozaj Pompaları :
Mvv s.r.l. yüksek hassasiyetli dış dişli volümetrik dozaj pompaların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir İtalyan şirketidir. MVV portföyü, tekstil endüstrisi için eğirme kirişleri, eğirme paketi, iplik memeleri ve statik karıştırıcılar sunar.

Isıl işlem görmüş - ekstra sertlikteki çelikleri en yüksek hassasiyetle işleyebilmekteyiz.
MVV, müşteri tarafından tasarlanan parçaların küçük partilerini gerçekleştirir.


DİŞLİ DOZAJ POMPASI
MVV: Poliol ve izosiyanat dozlaması için en doğru seçim.

MVV PA6/7 Eriyik Pompası


Sentetik elyaf tasarımından gelen PA6/7 pompaları, endüstriyel ambalajlarda, laminat üretiminde ve kenar bantlayıcılarda sıcak erimiş yapıştırıcıları ölçmek için tasarlanmıştır.

MVV PAL


Coming from the synthetic fibers design, the PA6/7 pumps have been engineered for metering hot melted glues in the industrial packaging, the production of laminates and on the edgebanders. Thanks to t...

MVV PL2


PL2 serisi, zamanla kimyasal transferinde bir referans haline geldi. Martensitik paslanmaz çelik sayesinde daha küçük kardeşi PL8'den daha fazla kimyasal uyumluluk sağlayabilir.

MVV PL4


Aşırı hassasiyet ve kimyasal uyumluluk. Yeni doğan PL4, en kritik ölçüm ihtiyaçları için bir çözümdür. 316 paslanmaz çelik ve dişlilerin özel bir termoplastik malzemede birleşimi şaşırtıcı bir performans sunar. Klasik diyaframlı pompalara mükemmel bir alternatiftir, emniyet valflerinin, pahalı akış ölçerlerin ve titreşim sönümleyicilerinin kullanılmasını önler.

MVV PL8


MVV'nin en çok satan modeli, genellikle orta-düşük basınçlarda orta viskoziteli akışkanlar için kullanılır. Yılda 5000'den fazla üretilmektedir ve tasarımının sağlamlığının bir işareti olarak, yıllar içinde çok az değişmiştir. Nikel dökme demir gövde ve martensitik paslanmaz çelik plakalar ile özellikle polioller ve izosiyanatlar, yapıştırıcılar ve renklendiriciler için genel dozlama uygulamaları için uygundur.

MVV PLZ
MVV PLZ Dış Dişli Pompalar, sertleştirilmiş 440B Paslanmaz Çelikten yapılmış genel amaçlı endüstriyel akışkanların transferi için tasarlanmıştır.> 1 cP viskozite, iyi kayganlık ve hafif aşındırıcı kimyasallar için uygundur.
Copyright © 2014 http://www.benda.com.tr
All Rights Reserved.

© 2018 http://www.benda.com.tr. All Rights Reserved.