MVV HOT MELT ERİYİK POMPASI
Eriyik, güçlendirici ve polimer ekstraksiyonu
Ekstrüzyon işlemi, eriyik basıncı oluşturmak için güvenilir dişli pompalar gerektirir. Eriyik pompası, kalıpta tutarlı bir basınç sağlamak veya bir filtreleme sisteminin basınç kaybını ve dalgalanmasını telafi etmek için kullanılabilir.
PAE Serisi Ekstrüzyon Dişli Pompaları, bu uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen çekirdek temperli Yüksek Hızlı Çelikten yapılmış döner parçalar, PAE serisini 350°C'ye kadar sıcaklıklarda ve 350 bar'a kadar tahliye basınçlarında aşındırıcı partiküllü eriyikler için uygun hale getirir. 500 bar basınca ulaşmak için özel olarak tasarlanmış modeller mevcuttur.
Talep üzerine pompalar, kapsamlı elektrikli veya sıvı ısıtma sistemleriyle tedarik edilebilir. Dışarıdan pompalar yalıtılabilir ve paslanmaz çelik gövdeye veya hızlı çıkarılabilir yalıtıma sahip olabilir. Talep üzerine, pompa/ısıtma sistemi kontrolü için eksiksiz alet, aksesuar ve gösterge seti mevcuttur.

SICAK ERİYİK

Yüksek sıcaklık (350 °c'ye kadar) – yüksek basınç uygulamaları (500 bar'a kadar)

 

Darbesiz akış, ekstrüzyon ekipmanını azaltmak ve verimliliği artırmak için tasarlanmıştır

 

Aşındırıcı sıvı transferinde idealdir.

 

Yüksek sıcaklık ve mekanik aşınmaya karşı en iyi direnç için HSS yüksek hızlı takım çeliği kullanılır.

 

Talep üzerine, MVV yumşak veya mekanik salmastra, çeşitli ısıtma ceketleri ve sensör çeşitleri.

 

Müşteri talebine göre özel üretim.


Sentetik elyaf tasarımından gelen PA6/7 pompaları, endüstriyel ambalaj, laminat üretiminde ve kenar bantlayıcılarda bulunan sıcak erimiş yapıştırıcıları dozajlamak için tasarlanmıştır.


Gittikçe daha fazla şirket, pazar nişleri yaratmak için yüksek teknoloji sektörlerinde uzmanlaşıyor.
Dünyanın en önemli yüksek teknoloji elyaf üreticilerinden bazılarıyla çalışıyoruz.
Karbon fiber, kevlar, aramit, PTFE, PEEK ve diğer elyaflar için özel çözümler geliştiriyoruz. Açıkçası, tüm işbirliklerimizde olduğu gibi, en üst düzeyde dinlenmeyi garanti ediyoruz.
Talep üzerine NDA belgeleri üretiyoruz.
Tekstil endüstrisindeki 70 yılı aşkın deneyim, Hastelloy, Steelite, Alloy20 ve daha pek çok egzotik malzemeyi çeşitlendirmemizi sağlıyor. Bunları mekanik teknolojilerimizle birleştirerek daha ileri gidebiliriz.
Copyright © 2014 http://www.benda.com.tr
All Rights Reserved.

© 2018 http://www.benda.com.tr. All Rights Reserved.