MVV PLV ROBOTİK BOYAMA POMPASI
   PLV serisi, endüstriyel boyama ihtiyaçları için özel olarak incelenen yeni bir pompa serisidir. Diğer MVV pompa ailelerinin teknik çözümleriyle birleştirilmiş PLX pompaların deneyimi, özel malzemelerin (contalardan dişlilere,…) kullanımı, mükemmel sızdırmazlığa ve sürekli ve doğru beslemeye sahip bir pompa elde edilmesini sağlar. Tipik uygulama, robot tarafından yapılan boyamadır.
Pompalar, seçilen basıncı ve sabit akışı garanti eden beyaz kutudan uzağa kurulabilir. Modülerlik, bu yeni pompa hattının anahtar kelimesidir. Aslında müşteri ihtiyaçlarına göre montaj yapmak mümkündür. Standart PLV'nin yanı sıra, metalize aşındırıcı boyalar ve düşük viskoziteli su bazlı sıvılar için yüzeysel olarak işlenmiş bir versiyon mevcuttur.ROBOT BOYA
PLV pompaları, endüstriyel boyama için özel olarak incelenen yeni bir pompa serisidir.
   PLV pompaları, endüstriyel boyama için özel olarak incelenen yeni bir pompa serisidir. Diğer MVV pompa ailesinin teknik çözümü ile birleştirilmiş PLx pompaların deneyimi, özel malzemelerin kullanımı (contalardan dişlilere, …) mükemmel sızdırmazlığa ve sürekli ve doğru beslemeye sahip bir pompa elde edilmesini sağlar. Tipik uygulama, robot tarafından yapılan boyamadır. Pompalar, seçilen basıncı ve sabit akışı sağlayan beyaz kutudan uzağa kurulabilir. Modülerlik, bu yeni pompa hattının anahtar kelimesidir. Aslında müşteri ihtiyacına göre montaj yapılabildiği gibi satış sonrasında da yeni kit (yani farklı nominal kapasite) ile genişletmek mümkündür.

MVV Hızlı Renk Değişim Modülü

Çok düşük malzeme israfı ve zaman kaybı
Basınç anahtarı kontrollü
Kontrollü devridaim versiyonu mevcut
Copyright © 2014 http://www.benda.com.tr
All Rights Reserved.

© 2014 http://www.benda.com.tr. All Rights Reserved.