MVV Transfer Pompaları  AISI 316 ve Alaşım 20 malzemelerden imal edilmiş, aşındırıcı ve zayıf yağlama malzemeleri için uygun MVV Ölçüm, Sirkülasyon ve Transfer Dış Dişli Pompaları. PUG serisi, MVV'nin 70 yıllık dış dişli pompa üretim sürecindeki deneyiminden yararlanır; pompalar basit ancak sağlamdır ve zorlu endüstriyel ortamlarda 7/24 çalışabilir. Toplam kalite arayışı (MVV'nin son teknoloji ürünü mekanik üretimi sayesinde), değişen çalışma koşullarında (sıcaklık, viskozite ve basınç) yüksek doğruluk (%1'den fazla), kararlı (neredeyse darbesiz) ve tekrarlanabilir akışlar sağlar. Islanan malzemeler, çeşitli kimyasal işlem uygulamalarını (son derece aşındırıcı ve toksik ayrıca) işlemek için seçilir. Pompalar, müşterilerin taleplerini ve Yerel Düzenlemeleri karşılamak için çeşitli konfigürasyon ve sızdırmazlık seçeneklerinde tedarik edilebilir.

DİŞLİ TRANSFER POMPALARI
MVV: Poliol ve izosiyanat dozlaması için en doğru seçim.

MVV - PUG

AISI 316 ve Alaşım 20 malzemelerden imal edilmiş, aşındırıcı ve zayıf yağlama malzemeleri için uygun MVV Ölçüm, Sirkülasyon ve Transfer Dış Dişli Pompaları.
Benzin veya benziners (etanol ğerler), Çinko Oktan, Polimer, Yağlar, Madeni yağ sirkülasyonu,

Hidrokarbonlar, Stiren, akrilonitril, toluen vb.

Çikolata ve gıda tasarımı (Lesitin, Butrik Asit, sentetik yağ), et
sektörü hijyen, temizlik kimyasalları

Sülfürik ve sülfonik asit, kostik, dekapaj kimyasalları

Pantenol/sodyum lauroyl/Milkiacid/Dehiquartz vb, sabun, boyalar, kokular

Oksijen peroksit, Nitrik asit, şap, polimerler, asitler, sodyum Hipoklorit
Polimerler, paydaşlar, sağlıklı yaşam koşulları

PMDI ve MDI İzosiyanat

Kazan besleme suyu arıtma kimyasalları, biyositler
Dış Dişli Pompaların Avantajları Dış Dişli, santrifüj ve içten dişli pompalardan çok daha yüksek diferansiyel basınçlara sahip, doğru ölçüm, sirkülasyon ve transfer için bir dizi uygulamada kullanılan hacimsel pompalardır. Diğer volümetrik pompalardan farklı olarak Dişli Pompalar temel olarak darbesizdir ve titreşim damperleri veya diğer yardımcı maddeler gerektirmez. PUG serisi, çok ince ve/veya zayıf yağlayıcı kimyasalları doğru şekilde dozlayabilir. AISI 316 ve Alaşım 20 gibi metalik ıslak parçalarla birlikte kendinden yağlamalı malzemelerden (Teflon, PEEK veya grafit) yapılmış dişliler, burçlar ve aşınma plakaları kullanan PUG serisi, yüksek düzeyde aşındırıcı kimyasalların pompalanması için idealdir. PUG pompaları, Manyetik Tahrik kaplinini kullanarak, sızıntının bir seçenek olarak görülmediği zehirli, tehlikeli, genişleyen kimyasalları pompalamak için güvenle kullanılır. FDA bileşenleri ve 3.1 malzeme sertifikası ile desteklenen çok düşük pürüzlülük (Ra 0,5), PUG pompalarını Food&Diary uygulaması için uygun hale getirir.
Copyright © 2014 http://www.benda.com.tr
All Rights Reserved.

© 2018 http://www.benda.com.tr. All Rights Reserved.