MVV Tekstil Elyaf Pompaları :   MVV, başlangıçtan beri, başlangıçta Rayon üretimi için olmak üzere, eğirme için dişli pompaların üretimine adanmıştır. Sentetik elyaflar için ilk pompa 1950 tarihlidir. Yaklaşık yirmi yıl sonra terbiye pompalarının üretimine başlandı. Şu anda MVV, erimiş polimerler, akrilik çözeltiler, asetat ve viskoz çözeltiler, elastomerler, silikonlar ve apreleme çözümleri için sentetik, suni ve yapay elyaf dünyasından gelen her talebi karşılamaktadır. Her zaman çağa ayak uyduran şirket, karbon, Kevlar / aramid, PTFE ve PEEK gibi en teknik elyaflar için çözümler sunabilmektedir.

TEKSTİL ELYAF
Her zaman çağa ayak uyduran MVV, karbon, Kevlar / aramid, PTFE ve PEEK gibi
en teknik elyaflar için en doğru çözümler sunabilmektedir.

Asetat, Rayon, Viskon, Spandex


Asetat, Rayon, Viskon, Spandex .. gibi sentetik elyaf üretiminde idealdir.

Akrilik Elyaf Pompası


Akrilik elyaf üretimi için tasarlanmış modeli

PP, PA, PA6, PA6.6, PET, PVC, PS, PC.


Tüm elyaf eriyik transferlerinde

Coming from the synthetic fibers design, the PA6/7 pumps have been engineered for metering hot melted glues in the industrial packaging, the production of laminates and on the edgebanders. Thanks to t...

Hİ Tech Fiber


   Dünyanın en önemli yüksek teknoloji elyaf üreticilerinden bazılarıyla çalışıyoruz. Karbon fiber, kevlar, aramit, PTFE, PEEK ve diğer elyaflar için özel çözümler geliştiriyoruz. Açıkçası, tüm işbirliklerimizde olduğu gibi, en üst düzeyde dinlenmeyi garanti ediyoruz. Talep üzerine NDA belgeleri üretiyoruz. Tekstil endüstrisindeki 70 yılı aşkın deneyim, Hastelloy, Steelite, Alloy20 ve daha pek çok egzotik malzemeyi çeşitlendirmemizi sağlıyor. Bunları mekanik teknolojilerimizle birleştirerek daha ileri gidebiliriz.

Hot Melt - Sıcak Eriyik PompasıEkstrüzyon işlemi, eriyik basıncı oluşturmak için güvenilir dişli pompalar gerektirir. Eriyik pompası, kalıpta tutarlı bir basınç sağlamak veya bir filtreleme sisteminin basınç kaybını ve dalgalanmasını telafi etmek için kullanılabilir. PAE Serisi Ekstrüzyon Dişli Pompaları, bu uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.
Copyright © 2014 http://www.benda.com.tr
All Rights Reserved.

© 2018 http://www.benda.com.tr. All Rights Reserved.